Szkoła

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy, dodatkowy adres naszej witryny.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Klasy mundurowe.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

kalendarz szkolny

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już po feriach ruszają zapisy do klas szkoły podstawowej, od IV-VII. Przy odpowiedniej liczbie chętnych powstaną oddziały:

-ogólnodostępne- IV, V, VI, VII,

-dwujęzyczny VII,   (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

-sportowy IV (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

W kolejnych dniach informować będziemy Was o szczegółach. Już dziś zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 5 marca 2018 roku od godz. 17.00 i do lektury poniższych materiałów:

 

 

Drogi Szóstoklasisto!

            Już niedługo ukończysz szóstą klasę szkoły podstawowej. Po wakacjach rozpoczniesz nowy etap życia.

Zachęcamy Cię do spotkania z „Ósemką”. W „Ósemce” rozumiemy młodzież, od lat przygotowujemy ją do egzaminów i nauki w szkole średniej, mamy doświadczenie w organizowaniu pracy tak, aby każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swoich możliwości.

Przyjdź do nas 5 marca. Porozmawiamy o tym, czego oczekujesz, opowiesz o tym, co lubisz, czym się interesujesz. My przedstawimy Ci ciekawą ofertę na kolejne lata nauki. Będziesz mógł zadać pytania, spotkać się z obecnymi uczniami-to oni oprowadzą Cię po szkole, otworzą sale lekcyjne, pokażą duże, nowoczesne boisko i siłownię. Zobaczysz, jak będą wyglądać zajęcia, w których i Ty możesz uczestniczyć już od września. Doświadczenia chemiczne, eksperymenty fizyczne, nauka wybranych przedmiotów po angielsku- to dla Ciebie nowość . Może staną się Twoją pasją?

Drogi Trzecioklasisto!

Ciebie także zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze Szkołą Podstawową nr 8 już
5 marca podczas spotkań informacyjnych. Będziesz mógł wtedy spytać o wszystko, co dotyczy nauki w „Ósemce”. Pod okiem starszych i młodszych koleżanek oraz kolegów obejrzysz szkołę. Zobaczysz, jak pracujemy, może spodobają Ci się nasze metody. Obejrzysz pokazy matematyczne, humanistyczne, informatyczne i przyrodnicze, może zapragniesz w przyszłości tworzyć takie dla młodszych od siebie?
Pokażemy Ci, że możliwość spełnienia marzeń sprawia, iż życie jest tak fascynujące. Jeśli lubisz gry sportowe, proponujemy Ci podjęcie nauki w klasie sportowej, w której rozwiniesz skrzydła, grając w koszykówkę bądź piłkę ręczną. Po kilku latach takie właśnie klasy wracają do oferty szkoły.

Drodzy Uczniowie klas IV i V!

Was również zapraszamy 5 marca w poniedziałek od godziny 17.00 do udziału w spotkaniach informacyjnych. Jeśli zbierze się Was odpowiednio liczna grupa, to wówczas z ogromną radością będziemy mogli powiedzieć, że dołączyliście do grona „ósemkowiczów”.

Pamiętajcie, żeby zaprosić Rodziców i Opiekunów i wybrać się na spotkanie z nimi .Z pewnością będą służyli Wam najlepszymi podpowiedziami i radami.

Nauczyciele „Ósemki” postarają się wprowadzić Was w świat edukacji, jakiego jeszcze nie znacie.

Dorastanie jest odkrywaniem samego siebie jeszcze nieznanego- chcemy, żebyście pozwolił nam odkryć to, co w Was najlepsze.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28