Nowy, dodatkowy adres naszej witryny.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Klasy mundurowe.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

kalendarz szkolny

filmy

plan lekcji

edziennik

Uwaga!

W związku z niepomyślnymi prognozami pogody informujemy, że testy sprawności fizycznej zostają podzielone na dwa etapy.

Etap I 5.04.2018 godz. 16.00 wszystkie próby przeprowadzane w sali gimnastycznej;

Etap II 23.04.2018 godz. 16.00 próby przeprowadzane na boisku (biegi na 50m i 600 m).

Kolejne informacje przekażemy na spotkaniu 5.04.2018 roku, na które serdecznie zapraszamy!

Już po feriach ruszają zapisy do klas szkoły podstawowej, od IV-VII. Przy odpowiedniej liczbie chętnych powstaną oddziały:

-ogólnodostępne- IV, V, VI, VII,

-dwujęzyczny VII,   (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

-sportowy IV (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

Regulamin rekrutacji do klasy siódmej dwujęzycznej - Pobierz

Regulamin rekrutacji do klasy czwartej sportowej - Pobierz

Zgłoszenie do szkoły / Wniosek o przyjęcie (pobierz plik *.PDF)

W kolejnych dniach informować będziemy Was o szczegółach.

Już dziś zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 5 marca 2018 roku, od godz. 17.00.

Zapraszamy również do lektury poniższych materiałów. (KLIKNIJ CZYTAJ WIĘCEJ)

Drogi Szóstoklasisto!

Już niedługo ukończysz szóstą klasę szkoły podstawowej. Po wakacjach rozpoczniesz nowy etap życia.

Zachęcamy Cię do spotkania z „Ósemką”. W „Ósemce” rozumiemy młodzież, od lat przygotowujemy ją do egzaminów i nauki w szkole średniej, mamy doświadczenie w organizowaniu pracy tak, aby każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swoich możliwości.

Przyjdź do nas 5 marca. Porozmawiamy o tym, czego oczekujesz, opowiesz o tym, co lubisz, czym się interesujesz. My przedstawimy Ci ciekawą ofertę na kolejne lata nauki. Będziesz mógł zadać pytania, spotkać się z obecnymi uczniami-to oni oprowadzą Cię po szkole, otworzą sale lekcyjne, pokażą duże, nowoczesne boisko i siłownię. Zobaczysz, jak będą wyglądać zajęcia, w których i Ty możesz uczestniczyć już od września. Doświadczenia chemiczne, eksperymenty fizyczne, nauka wybranych przedmiotów po angielsku- to dla Ciebie nowość . Może staną się Twoją pasją?

Drogi Trzecioklasisto!

Ciebie także zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze Szkołą Podstawową nr 8 już
5 marca podczas spotkań informacyjnych. Będziesz mógł wtedy spytać o wszystko, co dotyczy nauki w „Ósemce”. Pod okiem starszych i młodszych koleżanek oraz kolegów obejrzysz szkołę. Zobaczysz, jak pracujemy, może spodobają Ci się nasze metody. Obejrzysz pokazy matematyczne, humanistyczne, informatyczne i przyrodnicze, może zapragniesz w przyszłości tworzyć takie dla młodszych od siebie?
Pokażemy Ci, że możliwość spełnienia marzeń sprawia, iż życie jest tak fascynujące. Jeśli lubisz gry sportowe, proponujemy Ci podjęcie nauki w klasie sportowej, w której rozwiniesz skrzydła, grając w koszykówkę bądź piłkę ręczną. Po kilku latach takie właśnie klasy wracają do oferty szkoły.

Drodzy Uczniowie klas IV i V!

Was również zapraszamy 5 marca w poniedziałek od godziny 17.00 do udziału w spotkaniach informacyjnych. Jeśli zbierze się Was odpowiednio liczna grupa, to wówczas z ogromną radością będziemy mogli powiedzieć, że dołączyliście do grona „ósemkowiczów”.

Pamiętajcie, żeby zaprosić Rodziców i Opiekunów i wybrać się na spotkanie z nimi .Z pewnością będą służyli Wam najlepszymi podpowiedziami i radami.

Nauczyciele „Ósemki” postarają się wprowadzić Was w świat edukacji, jakiego jeszcze nie znacie.

Dorastanie jest odkrywaniem samego siebie jeszcze nieznanego- chcemy, żebyście pozwolił nam odkryć to, co w Was najlepsze.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8

czerwiec 2018