Szkoła

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Malucholada 2018 - ZDOBYLIŚMY I MIEJSCE!!!
Festyn Rodzinny
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Wycieczki klasowe.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Klasy mundurowe.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

facebook

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

W piątek, 11 maja, odbyła się szósta już edycja „Humanisty Roku”-konkursu pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Wójta Gminy Lubicz.

 

Tradycyjnie odbył się on w murach Wydziału Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Humanisticum, w Toruniu. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów trzecich klas gimnazjów z województwa kujawsko-pomorskiego, szczególnie zainteresowanych przedmiotami humanistycznymi oraz wykazujących się umiejętnościami i wiedzą wynikającą nie tylko z podstawy programowej kształcenia ogólnego.

W tym roku uczniowie naszej szkoły, Wojciech Stolarski i Łukasz Lewandowski (klasa III E) uzyskali tytuły laureatów, a Wojtek ponadto znalazł się w grupie sześciu wyróżnionych za największą ilość punktów. Łukasz natomiast debiutował przed kamerą-miał okazję udzielić krótkiego wywiadu dla Telewizji Toruń (relację tę możecie obejrzeć , klikając w poniższy link). Opiekunkami chłopców są panie Jolanta Helak i Izabela Mikołajczak.

 

Relacja - Telewizja Toruń

 

Galeria zdjęć - "Humanista Roku"

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28