Nowy, dodatkowy adres naszej witryny.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Klasy mundurowe.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Festyn Rodzinny
Wycieczki klasowe.

kalendarz szkolny

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

W dniach 24 – 28 września uczniowie naszej szkoły już po raz piąty wzięli udział w obozie „Euroweek” w Międzygórzu. To urokliwe miejsce w Kotlinie Kłodzkiej oferuje niezwykłą podróż … dookoła świata! W ciągu 5 dni pobytu mieliśmy okazję poznać m. in. Dominikanę, Filipiny, Wietnam, Meksyk i wiele innych ciekawych miejsc w najdalszych zakątkach świata.

Galeria zdjęć z obozu "Euroweek"

A to wszystko za sprawą wolontariuszy prowadzących zajęcia, którzy opowiadali nam o miejscach, z których pochodzą, o tradycyjnej kuchni, uczyli swoich tańców narodowych. Oprócz zajęć kulturowych mieliśmy również okazję wziąć udział w licznych zabawach i grach integracyjnych, tworzyliśmy minispektakle, pokazy, prezentacje. A to wszystko w języku angielskim oczywiście! Czas minął szybko – za szybko… Pożegnaniom i łzom nie było końca! To było niezapomniane przeżycie! Na pewno tam wrócimy!

październik 2018