5 lutego 2018 roku odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte dla kandydatów do klas 1 i oddziałów zerowych oraz ich rodziców.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia. GALERIA ZDJĘĆ Z DRZWI OTWARTYCH

Zapraszamy do pobrania terminów postępowania rekrutacyjnegodo klas I i oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego "0" oraz wniosków/zgłoszeń na rok szkolny 2018/2019.

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO - plik .pdf

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY - ODDZIAŁ "0" - plik .pdf

ZGŁOSZENIE/WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY - KL. 1 - plik.pdf

2 lutego 2018 roku uczniowie klas 7SP i 2,3 gimnazjum uczestniczyli w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa w sieci i zagrożeń internetowych. Zajęcia prowadzone były przez Strażników Miejskich, p. mł. strażnika Piotra Baranowskiego i p. st. specjalistę Dariusza Orzechowskiego.

GALERIA ZDJĘĆ Z ZAJĘĆ

24 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English – you can”. Uczennica naszej szkoły, Hanna Kisielewicz z klasy VIIa zajęła w tych zmaganiach 3. miejsce. Gratulujemy! Opiekunem Hani jest p. Anita Kaczmarczyk.

Uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w konkursach plastycznych. W konkursie "Inowrocław dawniej i dziś - pocztówka" wyróżnienie zdobył Miłosz Zieliśnki kl. VIIa. W Konkursie pt. "Kochaj dzieci - nie pal śmieci" - wyróżnienie zdobyła Hanna Kisielewicz kl. 7a, natomiast w Konkursie Artystycznym "Ku Chwale ducha" pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy wyróżnienie zdobyła Anita Burzyńska z kl. 7a. Opiekunem uczniów jest p. Ewa Kołodziej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Zuzanna Szymańska z klasy VIIa jest pierwszą rakietą w województwie w swojej kategorii wiekowej! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tenisowych zmaganiach!

luty 2018