Uwaga! dnia 23 marca (piątek) w naszej szkole odbędzie się dzień w piżamie. Prosimy o to, aby jak najwięcej osób było ubrane w piżamy oraz wzięło ze sobą rekwizyty związane ze spaniem (poduszki, maskotki, szlafroki, opaski na oczy, szlafmyce, kapcie). W tym dniu odbędzie się wiele konkursów z ciekawymi nagrodami, zabawy oraz niespodzianka na sali gimnastycznej.

• Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie ,,Oda do piżamy”. Polega on na napisaniu wiersza o piżamie. Nie może być krótszy niż cztery linijki. Własne ,,Ody do piżamy” należy dostarczyć do czwartku, tj. 22 marca oraz wysłać je na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Wiersze powinny być podpisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą.
  • Kolejnym konkursem jest konkurs plastyczny pt. ,,Piżama na egzaminy gimnazjalne”. Polega on na przedstawieniu dowolną techniką na formacie A3 lub A4, piżamy i rekwizytów na egzaminy gimnazjalne. Prace powinny być jak najbardziej ciekawe i kreatywne. Na wasze piżamowe arcydzieła czekamy do czwartku, tj. 22 marca. Podpisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej.

maj 2018