Aktualności

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 8 kwietnia mieliśmy okazję zrealizować w naszej szkole mała lekcję związana z projektem klas drugich, odnośnie jazdy na rolkach. W tym wydarzeniu uczestniczyły dzieci klas pierwszych, a także nasz gość specjalny - Maciej Bukowiecki.
Dzieci dowiedziały się m.in.: gdzie kupić dobre roli, w jakiej cenie, jak o nie dbać, czy przede wszystkim jak na nich jeździć. Już na wstępie towarzyszyły im liczne przeszkody, jednak dzielnie dawały sobie z nimi radę. Nie obyło się również od małych nie groźnych upadków, ale dzielne dzieciaki zniosły je dobrze! Tymczasem członkowie projektu, jak i opiekun - pan Albin Grablewski, oraz nasz gość pomagali im opanować tę dziedzinę sportu. Młodsi uczniowie naszej szkoły wyszli uśmiechnięci i zapaleni do jazdy. 
 
Szczególne podziękowania, dla pana Macieja Bukowieckiego, który zgodził się nam towarzyszyć i pokazać dobrą jazdę!
 
W projekcie wzięli udział:
 
- Agata Kawałkowska
- Kamila Kucharczyk
- Zuzanna Przekwas
- Kamil Iwanicki
- Dawid Dreśliński
- Maksym Iwanowski
  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31