Rok szkolny 2018/2019

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

5 października kl. 2b odwiedziła Centrum Edukacji Ekologicznej "Ekosfera". Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, podczas których dowiedziały się w jaki sposób ciepło dociera do ich mieszkań i jak możemy oszczędzać energię cieplną. Wycieczka połączona była ze zwiedzaniem zakładu i dostarczyła wiele emocji.

Galeria zdjęć z wycieczki

 


W dniach 24 – 28 września uczniowie naszej szkoły już po raz piąty wzięli udział w obozie „Euroweek” w Międzygórzu. To urokliwe miejsce w Kotlinie Kłodzkiej oferuje niezwykłą podróż … dookoła świata! W ciągu 5 dni pobytu mieliśmy okazję poznać m. in. Dominikanę, Filipiny, Wietnam, Meksyk i wiele innych ciekawych miejsc w najdalszych zakątkach świata.

Galeria zdjęć z obozu "Euroweek"

4 października 2018r. zainaugurowaliśmy spotkania w ramach międzyszkolnego projektu propagującego rosyjską kulturę. Pierwsze zajęcia poświęcone były Europejskiemu Dniowi Języków Obcych. Uczestnicy projektu - uczniowie naszej szkoły, SP 5 i II LO - integrowali się przy słodkim poczęstunku i popularnych rosyjskich bajkach. Kolejne spotkania przed nami.

21 września klasa VIII a zakończyła akcję pn. „Letnia zbiórka dla bezdomnych zwierząt”, organizowaną przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu (filia nr 7). Przez trzy tygodnie uczniowie gromadzili karmę, koce, miski, legowiska dla bezdomnych milusińskich. Następnie klasa udała się do biblioteki, aby przekazać zebrane dary. Cieszymy się, że nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że warto pomagać nie oczekując niczego w zamian.

28 września w naszej szkole zorganizowany został Dzień Chłopaka. Tego dnia odbyły się konkursy, ktore były przeplatane słodkimi poczęstunkami. Przeprowadziliśmy m.in. rywalizację kto najefektowniej zawiąże krawat, quiz wiedzowy o dziewczynach.

Galeria zdjęć z Dnia Chłopaka

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31