Dzisiaj na lekcji w-f w klasie sportowej IV A odwiedził nas gość specjalny Mikołaj Ratajczak, zawodnik Ekstraklasowego zespołu TWARDE PIERNIKI TORUŃ. Mikołaj zdradził nam swoją drogę do Ekstraklasy oraz udzielił cennych rad jak grać w koszykówkę Mikołaj jest absolwentem Gimnazjum nr 3 oraz wychowankiem SKS Kasprowicz. Dziękujemy!

Mikołajki! Mali i duzi kochają to święto! Wczoraj w naszej szkole było mikołajkowe szaleństwo.
W świetlicy odbył się Turniej o czapkę pomocnika ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA :-)🎅.

Fotorelacja - Mikołajki w naszej świetlicy

Film - Zerówka rządzi

Film - Mikołajkowa Belgijka

Z przyjemnością i dumą ogromną donosimy,że Paula Świtek z klasy III f została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim".

W fotorelacji zdjęcia z gali wręczenia nagród oraz dwie fotografie wykonane przez Paulę.

Galeria zdjęć

W szkole Andrzejki obchodziliśmy przez cały tydzień-albo podczas lekcji z wychowawcą, albo na popołudniowych dyskotekach.
W andrzejkowym klimacie minął także ten tydzień w świetlicy. Dla naszych najmłodszych podopiecznych przygotowano wiele atrakcji. Nie mogło zabraknąć wróżb. Dzieci mogły się dowiedzieć, co czeka je w przyszłości: szczęście, pieniądze czy może jakaś inna niespodzianka i wykonać własną maskę andrzejkową. Emocji i śmiechu nie zabrakło, a całą zabawę uświetniła fantastyczna muzyka.

Galeria zdjęć - klasy

Galeria zdjęć - świetlica

29 listopada 2018r., w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się jubileuszowa, X edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 i MDK w Inowrocławiu. Młodzi, utalentowani artyści walczyli o zdobycie najwyższych miejsc, jak również o Grand Prix – statuetkę dla najlepszego wykonawcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONKURSU

Do konkursu stanęło 39 wykonawców, podzielonych na kategorie soliści oraz duety. Rywalizacja była zatem olbrzymia i na bardzo wysokim poziomie.

Jury po obradach zdecydowała następująco:

grudzień 2018