Rekrutacja 2018/2019 - kl. IV-VII SP

Uwaga!

W związku z niepomyślnymi prognozami pogody informujemy, że testy sprawności fizycznej zostają podzielone na dwa etapy.

Etap I 5.04.2018 godz. 16.00 wszystkie próby przeprowadzane w sali gimnastycznej;

Etap II 23.04.2018 godz. 16.00 próby przeprowadzane na boisku (biegi na 50m i 600 m).

Kolejne informacje przekażemy na spotkaniu 5.04.2018 roku, na które serdecznie zapraszamy!

Przyjmowanie zgłoszeń/wniosków o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego dla klas VII

do dnia 9.03.2018 do godz. 15.00

w pozostałe dni w godzinach pracy szkoły.

Sprawdzian predyspozycji językowych po 22.03.2018 godz. 17.00

Informacja szczegółowa będzie przekazana bezpośrednio do zainteresowanych i pojawi się na stronie www.sp8ino.edu.pl po zakończeniu składania zgłoszeń /wniosków około 20 marca 2018.

Przyjmowanie zgłoszeń/wniosków o przyjęcie do oddziału sportowego dla klas IV

do dnia 16.03.2018 do godz. 15.00

w pozostałe dni w godzinach pracy szkoły.

Sprawdzian sprawnościowy MTSF - 5.04.2018 /czwartek/ godz. 16.00

W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych informacja o przełożeniu terminu zostanie rozesłana do zainteresowanych na podane w zgłoszeniu/wniosku numery telefonów kontaktowych i pojawi się na witrynie szkolnej www.sp8ino.edu.pl.

Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej /elementy obowiązujące dla przyszłych klas IV SP8/ - POBIERZ

Trwają zapisy do klas szkoły podstawowej, od IV-VII. Przy odpowiedniej liczbie chętnych powstaną oddziały:

-ogólnodostępne- IV, V, VI, VII,

-dwujęzyczny VII,   (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

-sportowy IV (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - KLIKNIJ)

Regulamin rekrutacji do klasy siódmej dwujęzycznej - Pobierz

Regulamin rekrutacji do klasy czwartej sportowej - Pobierz

Zgłoszenie do szkoły / Wniosek o przyjęcie (pobierz plik *.PDF)

Zapraszamy również do lektury poniższych materiałów.

Drogi Szóstoklasisto!

Już niedługo ukończysz szóstą klasę szkoły podstawowej. Po wakacjach rozpoczniesz nowy etap życia.

Zachęcamy Cię do spotkania z „Ósemką”. W „Ósemce” rozumiemy młodzież, od lat przygotowujemy ją do egzaminów i nauki w szkole średniej, mamy doświadczenie w organizowaniu pracy tak, aby każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swoich możliwości.

Przyjdź do nas 5 marca. Porozmawiamy o tym, czego oczekujesz, opowiesz o tym, co lubisz, czym się interesujesz. My przedstawimy Ci ciekawą ofertę na kolejne lata nauki. Będziesz mógł zadać pytania, spotkać się z obecnymi uczniami-to oni oprowadzą Cię po szkole, otworzą sale lekcyjne, pokażą duże, nowoczesne boisko i siłownię. Zobaczysz, jak będą wyglądać zajęcia, w których i Ty możesz uczestniczyć już od września. Doświadczenia chemiczne, eksperymenty fizyczne, nauka wybranych przedmiotów po angielsku- to dla Ciebie nowość . Może staną się Twoją pasją?

Drogi Trzecioklasisto!

Ciebie także zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze Szkołą Podstawową nr 8 już
5 marca podczas spotkań informacyjnych. Będziesz mógł wtedy spytać o wszystko, co dotyczy nauki w „Ósemce”. Pod okiem starszych i młodszych koleżanek oraz kolegów obejrzysz szkołę. Zobaczysz, jak pracujemy, może spodobają Ci się nasze metody. Obejrzysz pokazy matematyczne, humanistyczne, informatyczne i przyrodnicze, może zapragniesz w przyszłości tworzyć takie dla młodszych od siebie?
Pokażemy Ci, że możliwość spełnienia marzeń sprawia, iż życie jest tak fascynujące. Jeśli lubisz gry sportowe, proponujemy Ci podjęcie nauki w klasie sportowej, w której rozwiniesz skrzydła, grając w koszykówkę bądź piłkę ręczną. Po kilku latach takie właśnie klasy wracają do oferty szkoły.

Drodzy Uczniowie klas IV i V!

Was również zapraszamy 5 marca w poniedziałek od godziny 17.00 do udziału w spotkaniach informacyjnych. Jeśli zbierze się Was odpowiednio liczna grupa, to wówczas z ogromną radością będziemy mogli powiedzieć, że dołączyliście do grona „ósemkowiczów”.

Pamiętajcie, żeby zaprosić Rodziców i Opiekunów i wybrać się na spotkanie z nimi .Z pewnością będą służyli Wam najlepszymi podpowiedziami i radami.

Nauczyciele „Ósemki” postarają się wprowadzić Was w świat edukacji, jakiego jeszcze nie znacie.

Dorastanie jest odkrywaniem samego siebie jeszcze nieznanego- chcemy, żebyście pozwolił nam odkryć to, co w Was najlepsze.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8

czerwiec 2018