Fasolki wszystkich smaków to oryginalne słodycze z USA

Fasolki wszystkich smaków to znane słodycze pochodzące z USA. Ich fenomen polega na tym, że są produkowane we wszystkich smakach. Mają nie tylko smak owocowy jak większość słodyczy. Fasolki wszystkich smaków mają smak także brudnych skarpetek, karmy dla psa, zepsutego mleka i wielu innych.

Fasolki wszystkich smaków – jak wyglądają i jaki mają kształt?

Opakowanie zawiera pewną ilość słodyczy, które kształtem przypominają fasolkę – stąd ta nazwa. Charakteryzują się różnymi smakami. Cukierki, które wyglądają identycznie mogą mieć inny walor smakowy. Przykładowe zestawienia fasolek to: kolor kremowy może mieć smak popcornu oraz zepsutego jaja; kolor biały może mieć smak kokosu oraz zepsutego mleka, kolor czerwony może mieć smak koktajlu truskawkowego lub zepsutej ryby, kolorowa fasolka może mieć smak tutti frutti oraz śmierdzących skarpetek itp.

Z czego produkowane są fasolki wszystkich smaków?

Słodycze te powstały ponad osiemset lat temu. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim organiczne motyle, organiczną gorzką czekoladę, mleko, cukier oraz kokos. Pakowane są w foliowe opakowanie, jak większość słodyczy w sklepach lub plastikowe pojemniki.

Na czym polega zabawa z wykorzystaniem fasolek wszystkich smaków?

Słodycze w tym wydaniu to nie tylko słodkości i przyjemność z ich spożywania. Mogą służyć do świetnej gry. Dwie lub więcej osób losuje fasolkę i nigdy nie wie, jaki smak mu się trafi. Fasolka o smaku czekolady może okazać się smakiem karmy dla kota! Pytanie: czy ją wtedy zjesz? To prawdziwe wyzwanie, które może być świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. To idealna forma do spędzania długich jesiennych i zimowych wieczorów. W USA, skąd pochodzą fasolki wszystkich smaków, zabawa ta jest popularna. Zabawa z fasolkami często pojawia się na spotkaniach towarzyskich związanych z imprezą Halloween. Mogą także być ciekawym prezentem dla kogoś.

Gdzie kupić fasolki wszystkich smaków?

W sklepach stacjonarnych w dziale ze słodyczami. Słodkości te także można kupić przez Internet. Sklepy oferują kultowe wersje tych słodkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *