Wkładki ortopedyczne Kraków

Dzięki temu przynoszą ulgę w bólach stawów, kręgosłupa i nóg. Mają właściwości korekcyjne – korygują deformacje stopy: hallux valgus, płaskostopie (wynikające z noszenia butów na wysokim obcasie), opadające łuki lub stopy przyśrodkowe (u dzieci). Są to produkty wykonywane na zamówienie i opatentowane.

Indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne wyrównują sztywny chód, wynikający z zastosowania wkładek ortopedycznych.

W przypadku nieprawidłowego rozłożenia ciężaru ciała wkładki ortopedyczne kraków pozwalają uniknąć stosowania ortez lub operacji stóp.

Ortopedyczne wkładki ortopedyczne kraków to wykonane na zamówienie i opatentowane produkty, które pasują do każdego rodzaju https://krakow.bodymove.pl/skutecznosc-fali-uderzeniowej/ obuwia (np. trenażerów). Posiadają właściwości korekcyjne – korygują wady postawy stóp: hallux valgus, płaskostopie (wynikające z noszenia butów na wysokim obcasie), opadające łuki lub stopy przyśrodkowe (u dzieci). W wyniku noszenia wkładek ortopedycznych można uniknąć stosowania ortez ortopedycznych lub operacji stóp.

Należy zwrócić uwagę na to, żewkładki ortopedyczne nie powodują żadnego dyskomfortu. Działają na ciało człowieka przy minimalnej ingerencji.

Wkładki ortopedyczne Kraków to produkty indywidualne i opatentowane, które pasują do każdego rodzaju obuwia (np. do trenażerów). Wkładki ortopedyczne mają właściwości korekcyjne – korygują deformacje stóp: hallux valgus, płaskostopie (wynikające z noszenia butów na wysokim obcasie), opadające łuki czy stopy przyśrodkowe (u dzieci). W wyniku noszenia wkładek ortopedycznych można uniknąć stosowania ortez lub operacji stóp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *