Wyprawka dla noworodka i niemowlaka – wszystko co warto mieć na liście

Wyprawka dla noworodka i niemowlaka to zestaw startowy dla twojego dziecka. Powinna ona zawierać wszystkie niezbędne rzeczy, które pozwolą ci ubrać dziecko od stóp do głów. Oprócz ubranek niezbędne będą akcesoria do pielęgnacji tj.kosmetyki do ciała, kosmetyki do kąpieli, pieluszki oraz rożek, otulacz, kocyki. Listę niezbędnych rzeczy zrobisz, przeglądając produkty naszego sklepu.

Wyprawka dla noworodka w sklepie Babyberry

Wyprawka dla noworodka jest bardzo ważnym punktem na liście rzeczy do zrobienia jeszcze przed narodzinami maluszka. Zakupy warto zaplanować wcześniej, tak by nie robić ich na szybko w ostatniej chwili. Każda przyszła mama doskonale wie, że najwygodniejsze zakupy robi się siedząc wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Babyberry. 

Wyprawka dla noworodka i niemowlaka – lista zakupów

Jeśli wyprawka dla noworodka to tylko w sklepie Babyberry! Mamy wszystko, czego będzie potrzebował twój maluszek od pierwszych dni życia: produkty do pielęgnacji, pieluszki, ręczniki, kocyki, pościel, otulacze, rożki i gryzaki. Wszystkie wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Oto nasza propozycja i wyprawka dla noworodka lista:

-Żel do mycia ciała
-Ręcznik frotte bambusowy – najlepiej kilka sztuk
-Olejek ochronny po kąpieli
-Balsam S.O.S.
-Akcesoria: składana mata do przewijania, myjka kąpielowa
-Kocyk lub nawet dwa w razie “awarii”
-Otulacz bambusowy
-Bambusowe pieluszki – na początek kup 3 sztuki
-Zestaw chusteczek bambusowych
-Rożek jeden lub dwa na zmianę
-Pościel bambusowa, bawełniana lub bambusowo-lniana

Wyprawka dla noworodka, dlaczego warto kupować w Babyberry?

Wyprawka dla noworodka musi być gotowa jeszcze przed narodzinami dziecka. Maluch potrzebuje wielu akcesoriów, a te znajdziesz właśnie w naszym sklepie Babyberry. Po co masz jeździć po sklepach, czy przeszukiwać internet w poszukiwaniu rożka, otulacza czy pieluszek, skoro masz to wszystko w jednym miejscu! Damy ci trzy powody, które sprawią, że dojdziesz do wniosku, że jeśli wyprawka dla niemowlaka to tylko u nas! Po pierwsze nasze produkty są wysokiej jakości, znanych i cenionych marek. Po drugie nasze ceny są konkurencyjne, a wiemy dobrze, że na to także zwracasz, uwagę robiąc zakupy. Po trzecie wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla twojego dziecka oraz dla środowiska. Aspekt ekologiczny jest dla nas także bardzo ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *